Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

BCS Çelik Boru misyonu, enerji ve inşaat sektörüne katma değerli çelik borular üretip sunmaktır. Müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılayarak ve güvenlerini kazanarak, dünya standartlarında kaliteli ürünler ve günümüzün son derece rekabetçi pazarında olağanüstü müşteri hizmetleri sunarak temel hedefimiz “tercih edilen ortak” olmaktır.

Müşterilerin ihtiyaçlarını , yeni teknolojilere ve sağlam teknik uzmanlığa dayalı olarak farklı rekabetçi ürünler geliştirmeyi amaçlıyoruz. Sürekli yatırımlar, tam donanımlı insanlar ve stratejik pazarlara hizmet verebilmek için mükemmel bir lokasyon ile, müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, ve toplumumuza fayda sağlayacak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme sağlamaya kararlıyız.

Dünyaya enerji sağlamaya olan bağlılığımızı sürdürerek, sürdürülebilir büyümeye devam etmeyi, mükemmellik standartlarını belirlemeyi, kalitemizi geliştirmeyi, kapasitemizi genişletirken, verimliliklerimizi artırırken ve müşterilerimiz için olağanüstü değer katarken teknik bilgimizi geliştirmeyi ve daha da ilerlemeyi hedefliyoruz.

Üst Yönetim kaliteye bağlıdır, bu nedenle ISO 9001 standardının gerekliliklerine uygun Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesi için gerekli kaynakları sağlar. İş hedeflerimize ulaşmak için Kalite Yönetim Sistemimizin tüm uygulanabilir şartları karşılayacağına ve müşteri memnuniyetine odaklanacağına inanıyoruz.

Kalite Politikası sürekli uygunluğu açısından periyodik olarak gözden geçirilmekte, tüm çalışanlarımıza açık olmakla birlikte tüm halkımıza anlaşılabilir bir şekilde iletilmektedir.