Kariyer

Kariyer

Vizyonumuz, misyonumuz, stratejilerimiz,hedeflerimiz, iş süreçlerimiz ve ortak değerlerimiz ışığında:

› Gerekli bilgi ve becerilere sahip kaliteli insan gücünü bünyemize kazandırmak,
› Güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak,
› İnsan kaynakları sistem ve yaklaşımlarıyla çalışanlarımıza her zaman görevlerinde destek olmak ve işlerini kolaylaştırmak,
› Çeşitli olanaklar ve faydalarla çalışanlarımızı geliştirerek sürekli başarıya doğru yönlendirmek,
› Başarıyı ödüllendirmek ve
› Çalışanlarımızın bünyede kalmasını sağlamak üzerine kuruludur.
Amacımız, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için; çalışanlarımızın gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerini çeşitli gelişim olanakları ile arttırmak, gösterdikleri performansla uyumlu, iç ve dış ücret tutarlığını da göz önünde bulundurarak ücretlendirmek, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve büyüyen organizasyonumuzda çeşitli kariyer olanakları sağlamaktır.

Gerek yeni istihdam edeceğimiz, gerekse mevcut çalışanlarımızın şirket kültürümüze uyum sağlayacak nitelikte sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık olması beklenmektedir.

ORTAK DEĞERLERİMİZ

Şirketimiz ortak değerlerine, takım çalışmasına inanan, müşteri odaklı davranışlarla yürüttüğü görev ve sorumluluklarda her zaman dürüst ve şeffaf olan, kendisini sürekli geliştirerek yenilikçi, yaratıcı fikirler üreten, tüm bunları gerçekleştirirken çevre ve toplum kurallarına duyarlı hareket eden dinamik bir çalışan hedeflemektedir.

İŞE ALIM POLİTİKAMIZ

İşe Alım Sürecimizin amacı İnsan Kaynakları Politikamızla uyumlu, organizasyonumuzdaki açık pozisyonlar için gerekli davranışsal ve mesleki bilgi, becerilere sahip yenilikçi, takım çalışmasına, öğrenmeye inanan ve sürekli kendisini geliştirmeye açık, yetkin kişileri bünyemize kazandırmaktır. Bu süreç, İnsan Kaynakları Bölümü ve eleman ihtiyacı olan bölümlerle birlikte koordine edilerek gerçekleştirilir.

BCS Çelik Boru'ya iş başvurusu yapmak ve iş olanaklarını takip etmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

* Aydınlatma Metnini Okudum Kabul Ediyorum.